| IoanaEvelina a întrebat:

Exista o firma de cosmetice, cum este avon si oriflame, nu stiu cum se scrie, dar cred ca se citeste ivroche... ma puteti ajuta? cum se scrie?

Răspuns Câştigător
| doar.eu a răspuns:

Yves Rocher

12 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Se scrie ives roche

daniela
| daniela a răspuns:

Aaaaa si inca ceva este o firma cunoscuta de produse cosmetice si parfumuri din franta ce nu are nimic de aface cu tipul de firme Avon si Oriflame

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Yves rocher
http://www.yves-rocher.com/ro/

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Yves Rocher happy

| Aliyaa a răspuns:

Yves rocher

| dyddyyyx18 a răspuns:

Yves Rocherwinking

| barbiedoll a răspuns:

Yves Rocher, dar in niciun caz nu poate fi comparata cu Avon sau Oriflame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yves Rocher

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yves rocher

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yves rocher

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yves Rocher se scrie, este o firma foarte buna de cosmetice v-o recomand deoarece eu comand in fiecare luna de la ei si sunt produse foarte bune, am fost si in Franta la aceasta firma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yves rocher