| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Exista pastile de marirea sanilor? Daca da..care sunt acelea?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu exista. Vezi-ti de treaba si lasa-ti sanii asa.

| SkyPilot a răspuns:

Nu exista nici o solutie pentru marirea sanilor in afara de silicoane. Crezi ca daca ar exista ceva care sa functioneze cu adevarat si-ar mai face vreuna din vedetele pline de bani acele implanturi riscante?

| MskDesign a răspuns:

Nu exista asa ceva! Chiar daca vedem tot felul de anunturi pe site-uri sau diverse teleshoping-uri, nu sunt atestate de nimeni si in concluzie mai bine stai deoparte.Frmusetea la o femeie nu reprezinta doar sanii, ci toata persoana ei si cred ca ar trebui sa stai linistita in aceasta privinta.

| Prezidentul a răspuns:

Un baiat nu tine cont de marimea sanilor, ci de caracter.
Ar fi o solutie sa te ingrasi (sa mai pui carne pe tine, in caz ca esti prea slaba), deoarece slabitul ii micsoreaza.

Succes :*

| PanaceuUniversal a răspuns:

Nu exista!

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Da sunt dar nu merita oh go on