| anonim_4396 a întrebat:

Exista ceva pastile bune pentru marirea penisului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Vezi ca s-au tot intrebat unii altii pe aici si au primit raspunsuri : https://www.tpu.ro/cauta/?keyword=marire+penis

Spor ...la marit :D Sau mai bine zis, amagit!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pastile nu, doar supozitoare

| Crackman a răspuns:

Viagra

| Samariteanul a răspuns:

Nah,va trebui sa te obisnuiesti cu el de 2cm laughing

| FlorinAjutorulThau a răspuns:

Sunt curios de cati ani ai. Penisul se mareste pana la 20 de ani inclusiv. Asteapta, ca o sa-ti vina si tie randul. Daca ai trecut de 20 de ani si tot nu esti multumit, poti face o operatie de marire a penisului, doar ca iti va mari cu maxim 2cm.