| klarisette a întrebat:

Exista un site cum e taaz unde iti poti schimba culoarea ochilor. As vrea sa imi spuneti daca e online si la taaz daca este permis acest lucru cum sa-l gasesc?

Răspuns Câştigător
| Alecsanndraa a răspuns:

Pe taaz.com poti face asta foarte simplu daca nu te descurci instaleaza photoinstrument (cauta pe google photoinstrument free download) si la inceput iti arata cateva filmulete iar dupa 1, 2 poze deja inveti sa imblii pe el happy eu in el imi schimb culoarea la par, ochi, buze etc... poti sa mai stergi cosurile punctele inestetice etc ...si e fff simplu de folosit
sper ca te-am ajutat

peace!

2 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Se poate pe taaz. dar la lentile de contactbig grin

| michaeljacksonismystar a răspuns:

Dupa ce ti-ai incarcat poza in taaz si ai fixat ochii, gura, sprancenele
iti apare o bara unde scrie: foundation, eyes, lips, hair etc.Acolo apesi pe eyes si la aceasta obtine apare o bara mai mica cu niste subpuncte:shadow, liner, lashes, contacts etc. Apesi pe contacts si iti apar lentile de contact in diferite culori!