| VisezCuOchiiDeschisi a întrebat:

Buna T P U!

Exista vreo metoda naturala cu care iti poti schimba (inchide sau neschide) culoarea ochilor?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate asa ceva! decat cu lentile de contacthappy care sunt accesibile pentru oricinehappy pa-pa

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Nu cred singura solutie din Romania este lentilele de contact pentru a avea ce culoare a ochilor vrei

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Exista tratament cu raze dar doar de deschidere a culorii, dar nu se fac astea inca si dac aintrebi la cabinete ti se va zice ca nu se poate ca nu este tehnologia asta inca disponibila sa fie aplicata.

| Mandarina888 a răspuns:

Nu, nu exista asa ceva!

| stelaluna a răspuns:

Nu singura metoda este sa iti pui lentile colorate.Succes.