| Andre a întrebat:

Exista vreo crema de la care sa dispara ridurile?

Răspuns Câştigător
| Valentin_1025 a răspuns:

Eu stiu o solutie se numeste TINCTURA DE GALBENELE-RNP, o poti procura din farmacie.
Mod de utilizare:
1.Pui vri-o 3-4 picaturi pe vata!
2.Te stergi cu vata in locurile unde ai riduri!
3.Peste 2-3 ore te dai cu crema de fata pentru a fi frumoasa si moale pe fata!
Eu ma folosesc si nu observ riduri! FUNDA?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmbătrânirea nu dispare, este parte integrantă a organismului!
Cremele au rol de estompare temporară, atât.
Pa, pa.

| ynna93 a răspuns:

Ai riduri asa tanara? eu le stiu pe cele de la avon anew care am inteles ca`s foarte buna dar se folosesc de la 30 de ani in sus.

| OrangeJuice a răspuns:

Da. Crema antirid.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema ANTIriduri happy

| kiri11 a răspuns:

Citeste despre crema snake b-effect. Pare o crema interesanta.