| marmotavorbareatza a întrebat:

Exista vreo metoda de incetinirea cresterii parului sau rarirea lui?

6 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Buna! Daca te epilezi cu ceara sigur ti se va rari! In plus sunt lotiuni de corp care au efect de incetinire a cresterii firelor de par, dar nu stiu sa-ti zic cat sunt de eficientehee hee

| CriSSa537 a răspuns:

Depinde care par. Daca e cel din cap nu stiu dar cel de pe picioare se poate rari cu benzi de ceara sau sa te duci la salon si te face cu laser

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel din cap:daca nu bei lapte sau daca nu ai vitamine.
Cel de pe picioare/corp:exista la avon un deodorant cu efect de incetinire a cresterii parului.Costa in jur de 15 lei.Sau geluri de dus cu acelasi scop.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Il filezi si il scurtezi cat mai des.

| soul2soull a răspuns:

Tunsul frecvent cat despre rarirea lui un barbat din ala bun big grin ti-l smulge pe tot

| ilfenomeno18 a răspuns:

Smulgerea