| Btwinfected a întrebat:

Exista vreo metoda prin care se poate scapa de vergeturi? Sau macar sa le fac sa nu se mai vada asa de tare, nu am foarte multe dar cele care sunt se vad si e urat. Vreau sa stiu daca exista vreo crema sau orice altceva care poate ajuta.

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

La farmacie.

| kiri11 a răspuns:

Mai demult am comadat suplimentul green cofee, cu care am si slabit destul de mult. Am primit o oferta in momentul comenzii pentru un unt., faza este ca nu mai stiu cum se numeste, dar este foarte bun pentru vergeturi. Trebuie masat bine in zonele afectate si rezultatele pot fi observate repede. Hmm in cazul in care te intereseaza iti pot lasa adresa de internet unde am comandat suplimentul si ii poti contacta pentru informatii... : http://slabi.jurnalzilnic.com/sanatate/health-journal-medical/kr/?aid=80242

| ANACRISTINAM a răspuns:

Bio-oil este foarte bun. Il gasesti in farmacii.