| Ally a întrebat:

Exista vreo solutie in afara de operatii scumpe, pentru a scapa de cicatricile lasate de ranile din copilarie, eu am multe semne mai ales pe picioare si nu stiu ce sa fac?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu cred. Sincer ştii ce poţi face? Mergi la medicul de familie şi roagă-l să-ţi dea o trimitere la dermatolog. Acesta se va uita la problema ta şi îţi va spune ce poţi lua şi dacă se poate face ceva! Baftă!

| andre2726 a răspuns:

Poti incerca niste creme daca nu din acelea scumpe ai putea incerca sin niste creme simple caci acelea hidrateaza pielea si poate te ajuta

| RoxanaStan00 a răspuns:

Da, exista dar trebuie sa ai rabdare. Eu de la medic am inceput sa folosesc un gel tratament natural pentru cicatrici de la Derma E. Pentru mine a dat rezultate si il recomand.