| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun site pe care poti vedea ce haine se potrivesc(ex.cu ce se asorteaza o bluzita din voal cu flori si cu ce patalono sau fustita ar merge)?

3 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Pt. asta exista consultant de haine.pe bune, exista meseria asta straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei pe site-urile care comercializeaza hainute ai si posibilitatea sa vezi cum se asorteaza ele. Un exemplu bun este Tara Fashion ca tot i se face reclama. happy
In rest nu cunosc alt site de genul descris de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai ca am gasit pana la urma unul...
http://www.kyra.ro/create.html

Ai acolo articole vestimentare, bijuterii, incaltaminte, parfumuri, cosmetice pe care le poti asorta si poti creea tu tinuta. Super tare.;)