| Fuckin-Battlefield a întrebat:

Fatele:laughingce creme; geluri etc stiti care sa functioneze pentru prevenirea, tratarea vergeturilor putin vizibile si eventual a celulitei? si preturile}{kisses, eu am foarte putin pe partea dreapta; iar de sport:e ceva saptamanalhappynici nu se pune problema:d; so.helpp`ps:pot fi si chestii naturiste;

2 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

De la elmiplant->17-18 lei
Supliform[gasesti la plafar]->este pana in 10 leitongue
Nivea Goodbye Cellulite->35 de ron
love struck
Are dreptate Abby, ca fara masaj nu rezolvi nimic.happy
Dar nici masajul nu prea ai cum sa-l efectuezi fara crema.tongue
E altfel cu cremabig grin
Naturist[si pentru vergeturi, si pentru celulita]: ulei de masline, sau ulei de migdale[care e ceva mai scump]
Bafta, si nu uita si de alimentatie[evita sarea, grasimile, si bea vreo 2-3 l/zi]
:*

| abydeea a răspuns:

Cremele au o importanta de doar 20-25 %. Fara MASAJ nu rezolvi nimic. Si nici nu te costa