| RAY a întrebat:

,faza e ca mi-am cumparat niste pulovere 3 adidas captusite cu par, e bumbac si licra cel putin asa scrie pe eticheta,problema e ca simt o mancarime ciudata,pai sa va povestesc cand ma imbrac la inceput nu ma manca apoi cand ma asez pe scaun sau cand fug,merg repede cu scurta pe mine si ea tot captusita incepe mancarimea pe spate,nu stiu ce sa spun am aruncat iar am cumparat inca una asta ma manca pe spate, am un tricou cu manence culoare neagra, as vrea raspunsuri serioase

1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Ori materialul din care sunt nu este natural ori sunt vopsite cu vopsele foarte toxice sau esti alergic la materialul respectiv.