| NegruAlb a întrebat:

Buna!
Ce tricou (culoare) poti sa porti sub o camasa neagra de bumbac? Sau e mai bine sa port doar camasa fara tricou?

Răspuns Câştigător
| SuPrΔDozΔ a răspuns:

Clar fara camasa tongue... bumbacul este un material de calitate si daca e sa mai porti si tricou dedesubt o sa miroase urat pentru ca e din material sintetic big grin

| NegruAlb explică (pentru SuPrΔDozΔ):

Clar fara tricou vrei sa spui, banuiesc big grin

8 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Hei. MAi bine poti doar camasa. :3

| NegruAlb explică (pentru AnaRadu):

Multumesc pentru raspuns! big grin

| SuPrΔDozΔ a răspuns:

Da

| SuPrΔDozΔ a răspuns:

Multumesc pentru funda... daca mai ai nevoie de sfaturi despre moda sunt aici big grin

| NegruAlb explică (pentru SuPrΔDozΔ):

Cu drag! big grin multumesc si eu

| Aexandra3Isabella a răspuns:

Dacă merge bine, poți să îți iei un tricou negru, alb sau roz simplu. Iar dacă nu merge, poți să iei ori doar cămașahappy. Dacă o să îți iei tricou, sa ți-l bagi în pantaloni și Canada scoasa, incheiata la câțiva nasturi de jos in sus. Dacă îți iei doar cămașa, poți sa o bagi în pantaloni, sau chiar o fusta. Sper ca te-am ajutat❤

| NegruAlb explică (pentru Aexandra3Isabella):

Ah fusta big grin...n-am specificat ca sunt baiat, greseala mea...dar multumesc oricum :*