| whatisthis19 a întrebat:

Femeile cu dreaduri sunt frumoase?

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Recunosc, a trebuit sa caut pe Google sa vad ce-s alea dreaduri. Sincer, mie acele codite mi se par absolut dezgustatoare.

| Ineys a răspuns:

Cred ca frumusete e subiectiva, asa ca intrebarea asta e cam lipsita de sens.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă au (și) chipul frumos, da. Altfel, nu.

| DarthNiger a răspuns:

Eu zic sa iti alegi propriul stil in care vrei sa iti faci parul, fara sa fi influentata de alte persoane, fiindca e clar dupa numele tau de unde ti-a venit ideea cu dreadurile, dreadurile sunt purtate de femeile de culoare mai mult iar personal nu-mi place asa ceva, trebuie sa ai parul foarte des fiindca daca nu ai par suficient, o sa para ca ai 2-3 fire de par in cap si o sa arati ca si cum ai fi chelioasa, si asa dreadurile arata parca iti mareste fruntea pana la ceafa, la un barbat e alta treaba, dar la femeie nu e prea atragator, cel putin dupa parerea mea, eu zic ca mai bine iti alegi ce stil crezi ca ti se potriveste tie cel mai bine.

| NuConteazCineSunt0 a răspuns:

Da! Fiecare e frumos in felul sau. Frumos nu inseamna numai in exterior. Poti vedea o fata destul de frumoasa doar ca in interior destul de urata si invers. Fiecare isi alege propriul stil. Toti oamenii sunt frumosi, mai putin unele javre de oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rar.

| Andrei200202 a răspuns:

Ca o zi de luni

| Adry05 a răspuns:

Acu după logica ta o iei pe cea mai urâtă femeie din lume, îi faci dreaduri și gata devine frumoasă... Frumusețea ține de mai mult decât ce ai în cap (Exterior)

| whatisthis19 explică:

Mulțumesc mult dragii meii pentru raspunsuri, va pup

| elleelena852 a răspuns:

Toate femeile sunt frumoase in stilul lor. Mie sincer nu mi se par asa atractive dreadurile. Incearca sa iti faci altceva la par, daca tot simti nevoia de o schimbare. Poti sa iti faci varfurile move natural( cu violet de gentaiana) sau roze sau verzi-albastre, tot natural.
Acum depinde si de varsta pe care o ai! Bafta rolling on the floor