| MissJJ a întrebat:

De ce femeile frumoase sunt de cele mai multe ori singure?

Răspuns Câştigător
| WarriorInReserve a răspuns:

Pentru că femeile frumoase sunt curtate de mulţi bărbaţi. Ele săturându-se de faptul că toţi bărbaţii acţionează la fel şi nici-unul nu iese cu ceva mai deosebit în evidenţă, rămâne singură până găseşte pe unul bun, diferit de ceilalţi, şi potrivit.

16 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pentru ca pe femeile frumoaste, toti barbatii le doresc la pat! Cat ar fi de fidela, o data si o data tot cedeaza! Fe meile in general si cele frumoase in mod special sunt infidele din trei motive:
1-Din obligatie
2-Din curiozitate
3-Din placere.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Unele sunt foarte increzute si inabordabile si multi renunta la ele, iar altele sunt doar frumoase.

| darrio2007 a răspuns:

Corect.

| swagMeOutBitch a răspuns:

Pentru ca nu sunt numai frumoase ci si destepte.Si stiu ca nu merita efortul sau asteapta ceva mai bun pentru ele

| Dismally a răspuns:

Probabil ca multi barbati sunt intimidati de frumusetea lor.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Caracterul este de cele mai multe oricauza

| FadetoBlack a răspuns:

Pentru că femeile urâte au parteneri frumoşi, iar celor frumoase nu le rămân decât cei urâţi.

Răspuns utilizator avertizat
| Leutzzu a răspuns:

WarriorInReserve la faza asta esti cam nesimtit nu asa se vb cu o fata

| WarriorInReserve a răspuns (pentru Leutzzu):

Ba fix aşa se comportă cu o fată ca ea.

| Andreeeaa1999 a răspuns:

Pentru ca nu si-au gasit printisorul potrivit! oare dc pot fi ele singur? pentru ca toti apreciaza doar frumsetea ele vor ceva mai bun! nu doar sa te uiti la ea! vor sa fie apreciate pentru cine sunt nu pentru cum arata! si in plus baietii nu mai apreciaza nmk..doar se uita la cur si tate pentru ca sunt niste porcii!

| bebethomeu a răspuns (pentru Andreeeaa1999):

Cred ca este un raspuns extraodinar de corectwinking bravo andreeeaa1999

| darrio2007 a răspuns (pentru Andreeeaa1999):

Vrei sa spui ca tie nu iti plac baietii? Sau esti invers? Daca nu ati avea cur si tate ati ramane virgine pana la moarte.Mai vezi cate una, parca e Miss.Dar nu vrei sa o auzi cand deschide gura.

| M1Man a răspuns (pentru Andreeeaa1999):

Da scroafo, nu mai generalizalaughing)))))))))))))))))))))))))

| Ianulea a răspuns:

Pentru că așa.