| kajen4ever a întrebat:

Fete, cum va visati rochia de mireasa? a mea as vrea sa arate asa: http://img.kudika.ro/......91643.jpg. ca de printesa si putin mai simpla.

4 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Http://3.bp.blogspot.com/......+Dress.jpg Mie asta mi-a placut foarte mult :)) Oricum, n-am de gand sa ma marit prea curand, asa ca mai am timp sa ma gandesc :D

| Catheryne a răspuns:

Eu ador modelul asta :X : file:///C:/Users/Denisa/Downloads/rochie-2.jpg

| lavi2864 a răspuns:

Foarte frums e modelul dar eu nu m-am prea gandit niciodata la rochia pe care o sa o port in ziua nuntii. In orice caz rochita e superba:X