| ioanna0011 a întrebat:

Fetele am nevoie urgenta de ajutorul vostru love struck
peste cateva ma duc la un bal si vreau si mie sa imi explicati cum se fac bucle in fata iar restul sa fie intins. nu stiu sigur daca m-ati inteles. Sper ca da! Astepttttt love struck
mersi frumos!:*

1 răspuns:
| wertori a răspuns:

Pai e simplu, iei suvitele din fata si ondulezi cu ondulatorul iar restul parului il strangi la spate ( care vrei sa stea drept si eventual il intinzi daca nu il ai drept ) sau daca nu ai ondulator poti si cu placa sau cu bigudiurile. Sper sa iti iasa!