| DeeaLove08 a întrebat:

Fetele: cum va ingrijiti frumusetea in perioada asta rece? ce produse folositi? ma refer la :piele, buze, par etc.
eu folosesc balsam de buze de la nivea, cu spf 15, crema hidratanta pentru maini, tot de la nivea si altceva voi ce mai folositi? si cat costa?

Răspuns Câştigător
| Nicole a răspuns:

Salut, eu traiesc in Republica Moldova si am in Romania unchi care sia format acolo familia.

Recent mi-a trimis crema hidratanta `NIVEA`> > pe care o folosesc doar pe mani, sunt foarte multumita de ea!winking

Iar, pentru buze folosesc un balsam de la ` ORIFLAME`.

Iar, pentru fata mi-am facut propria crema, continut (crema simpla pentru copii, vitamina A, B, E)am o piele catifelata. happy

Pentru fata poti sa-ti mai faci si masti din argila si preparate naturalistice ca : fructele, legumele, mierea de albini, lactate...

Orice fata trebuie sa fie frumoasa! happy

Bafta!

Fundita?:X

2 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Io arat beton si nu ma dau cu nimic.

| hearhit a răspuns:

Pai eu nu prea folosesc nimic, poate doar cateodata un balsam de buze si iti pot spune ca cele de la nivea sunt foarte bune.:*