| geanny14 a întrebat:

Fetele! big hug
As vrea sa-mi cumpar pantaloni scurti si dresuri colorate.
Cu ce incaltaminte se potrivesc? big grin

Răspuns Câştigător
| TakeMeHome a răspuns:

Bună, Geanny! (:
Și eu port dresuri(dacă te ajută, îți recomand să îți iei dresuri de la New Yorker, H&M, C&A, Spider..de aici îmi iau și le ador love struck). Și dacă tot suntem cu pantalonii scurți, eu îi port pe cei mulați, de obicei de blugi. Am și 2 perechi gen gogoșar dar pe mine nu mă avantajează. Dacă îți iei dresuri colorate, poți să îți iei albastre, mov, roșii, roz, dar. mie îmi plac și cele mai serioase (maro, negre, bej) sau poți să îți iei în dungi, carouri sau simple. Ok, știu că încă nu am răspuns la principala întrebare, dar acum o fac :d. laughing)
Încălțămintea nu trebuie să fie neapărat bascheți, converși, teneși sau știu eu ce. Adică na, merg și alea, dar eu nu le prea port cu dresuri.
Eu port balerini, dar nu îți zic că dacă nu îți iei și tu balerini vine Apocalipsa. Neh laughing sunt gusturile mele, și nu pot fii la fel ca și ceilalți. Părerea mea e că mai bine mergi în mall, cauți ce îți place, fiind îmbrăcată cu dresuri, probezi, și ce îți place AIA IEI! laughing :* Nu trebuie să te iei după alții, cum zice Katy Perry b-) „You're original, cannot be replaced.".
Okay, sper că te-am ajutat și baftă! Nu-s foarte scumpi balerinii, nici converșii sau teneșii. Eh, părerea ta de-aici încolo, byee :*:*:*.

9 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Dresurile se gasesc aproape peste to mi se pare ca am vazut la n. y la h&m... si pantaloni scurti cu un tricou alb fara umeri cu dres colorat ar arata bine cu niste skateri :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti pui bocanci negri ca se potrivesc sau tenisi albi pe care iti scrii u chesti pe el semnaturi etc.

| xelAlex a răspuns:

Pai, ti-as recomanda niste bascheti lungi sau scurti, depinde de preferinte.

| iuliana40 a răspuns:

Tensii colorati ca si dresurile + daca vrei pori sa puii si sireturi multicolore pentru tenisii

| iiAgaiin a răspuns:

Mie una imi place sa port dresurile cu bocanci. De obicei cand fac combinatia asta iau niste dresuri (negre) cu niste jampiere (tot negre), bocanci, un pulover lung si foarte larg si o esarfa colorata. Dar sa-ti raspund la intrebare laughing cu bocanci sau tenesi inalti merge cel mai bine dupa parerea mea. Poti incerca si cu niste balerini simpli, dar mai bine e cu tenesi sau bocanci.:* sper ca te-am ajutat:*

| Corina_6907 a răspuns:

Conversi big grin

| Roxy1404 a răspuns:

se potrivesc cu niste bascheti(culoarea depinde de cum iti iei colantii si pantalonii scurti)

| Marya30 a răspuns:

Tenesii merg cel mai bine.Acum depinde ce culoare o sa-ti iei pantalonii si dresurile. Bafta!

| Flori27 a răspuns:

O combinatie foarte trendy! Si mie imi place sa port pantaloni scurti cu dresuri colorate sau cu dresuri funky (modelul sa se vada foarte bine) Am recurs la combinatia asta si in plina iarna (cu dresuri groase, adecvate, jambiere si bocanci), dar merge si vara (cu dresuri mai subtiri, dar in cazul meu obligatoriu cu model - apropo, online gasiti un site cu multe modele de dresuri funky). In plus, mi se pare ca merge de exceptie acest outfit cu tenisi. Iar in partea de sus, un tricou cu un umar cazut. happy