| beee a întrebat:

Fetele din brasov! Stiti unde gasesc pantaloni de piele? Va rog. Imi plac foarte multhappy

4 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Yuck, mi se pare dezgustatori, de prost gust acei pantaloni (cred ca sunt din latex), mai ales daca ai picioarele mai grosute sau esti scunda.In plus, merg doar la petreceri sau in club, pe strada ar cam intoarce multi capul dupa tine (si nu intr-un sens pozitiv!).
Dar...in fine, cauta in mall-ul din oras sau la magazinele de articole vestimentare!
Succes!
Pa-pa!

| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a răspuns:

Poi eu sont din brasov big grin
am vazut o pereche acum o luna in Unurea de la gara
dar clar gasesti la Brintex 100%
mai poti incerca in Orizont, Star,...

| Lαααα a răspuns:

IN Kenvelobatting eyelashes da acu` cred ca nu mai suntsad

| nothingelsematters a răspuns:

Daca mai cauti si in 2013, eu am mers ieri sa caut pantaloni din aceeia sa stii ca sunt din latex si se muleaza foarte bine, cei pe care i-am probat cica piele erau foarte subtiri dar nu vin asa bine.am gasit pe republicii la kato,dar nu erau simpli, ba cu genunchere si alte chestii, am fost si in unirea acolo nu erau doar din aceia foarte subtiri, azi voi merge in brintex sper sa gasesc, daca nu merg in orizont.