| Ruxu a întrebat:

Fetele sa imi dea niste tinute pe care le pot purta de ziua mea.Gen o fusta si un top sau niste blugii taiati si o camasa.Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Ramona_5356 a răspuns:

Pai iti dau eu o ideetongueoti sa-ti iei niste blugi mulati mai bine decat cei taiati, si o bluza care iti place tie cel mai mult sau o camasa, depinde cand e ziua ta. fundita?

3 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Buna:*
Te poti imbraca cu niste pantaloni scurti si un maieu mulat peste are sa pui o jacheta sic si cu cizme lungi;
Poti opta pentru o rochita finuta si cu niste botine elegante;
Te mai imbraca cu niste pantaloni mulati si o camasa eleganta sau o bluza mai "fistichie" si niste platforme;
Poti alege o fustita cu o helancuta si pe deasupra o vesta de blana(sau orice alt articol de blana) si cu cizme(nu conteaza marimea)
Mai poti opta pentru niste colanti si o bluza lunga mai funny si o vestuta d blugi cu pantofi cu toc.
Exista multe posibilitati:*Eu ti-am dat niste idei care sper sa iti fie de folos>:D<
Si am selectat cateva tinute, click:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

La multi ani!