| Diana3 a întrebat:

Fetele,stiti pe ce site as mai putea gasi rochita nr.ul 8? http://www.facebook.com/....../photo.php

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu ştiu site-uri. Am văzut în mall, acelaşi model, pe mai multe culori. Nu mai ştiu sigur preţul, undeva în jur de 150 lei.

| IrinaIghi a răspuns:

Intra pe www.dyfashion.ro si gasesti daca nu acelasi model, alte modele asemenatoare;) + rochii cu paiete cum am vazut si la celelalte modele :) Spor la cautat!

| yuliutsa a răspuns:

Pe internet nu stiu, dar gasesti in orice mall din Bucuresti

| Apache2605 a răspuns:

Intra pe mercador.ro sau pe toptrend.ro E posibil sa gasesti acolo un model asemanator dar la un pret mai mic. :*