| Fllorentina a întrebat:

Buna fetele :) Stiti un site unde as putea gasi rochite de genul acestora : http://www.facebook.com/....../photo.php dau funda :-*

Răspuns Câştigător
| MascaDeCatifea a răspuns:

Uite aici: http://starshiners.com/ro/rochii?dir=desc&order=date&type=grid sper ca te-am ajutat!

| Fllorentina explică (pentru MascaDeCatifea):

Msi mult, dar aceste rochite le-am vazut si le-am revazut de multe ori happy

| MascaDeCatifea a răspuns (pentru Fllorentina):

big grin sunt niste bloguri unde se posteaza outfit-uri cum sunt cele care le-ai postat mai sus, ai putea sa postezi acolo un comm si sa intrebi sau chiar pe administratorii paginii

| Fllorentina explică (pentru MascaDeCatifea):

Dar nu stiu cum se numesc acele bloguri happy Si in plus eu as vrea sa le comand online thinking

| Fllorentina explică (pentru MascaDeCatifea):

Sunt vreo 3 rochite pe care pur si simplu, le adorrrlove struck

| MascaDeCatifea a răspuns (pentru Fllorentina):

Ai putea cauta la magazine big grin

| Fllorentina explică (pentru MascaDeCatifea):

Pai eu vreau onlinelaughing