| Ioanamarijuana a întrebat:

Fetele,vi-ati cumparat careva extensii colorate(roz,mov,abastre)cu clipsuri, desigur.De pe ce site? Thx

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de aici mi-am luat http://www.bestial.ro/? word=extensii&search=++§ion=search dar am gasit si in magazinele care erau aprovizionate cu tot felul de produse ( ceasuri, oje, papuci, haine etc )

| agnessme a răspuns:

Stiu eu, ce culori vrei, 30cm lungime, 15 lei/1clips, primesti colet, platesi ramburs. poti comanda si prin email : malay.agness@yahoo.com

| takukiziku a răspuns:

Eu le-am luat de la un magazin din orasul meu (iasi)dar ai putea sa iti iei niste extensii deschise la culoare si le colorezi tuwinking