| MissxD a întrebat:

Fetelee! Ce alegeti intre unghiile cu gel si cele cu tipsuri si gel? De ce? happy

3 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

Le-aș alege pe cele cu gel deoarece mi se par mai simple. Ălea cu tipsuri mi se par prea „împopoțonate" după părerea mea.

| Bianca120 a răspuns:

Eu presupun happy daca ai ine 16 si 20 cele cu "gel" sunt super

| andrada1805 a răspuns:

Eu am avut 2 ani din gel dar acum de cateva luni mi-am pus tipsurii si is f multumita, tin mai mult 2 luni, is f subtiri dar afecteaza mai tare unghia :d