| camelia17 a întrebat:

Cine imi poate explica ma babeste cum se aplica unghiile cu tipsuri (gel). rog sa fie cineva de domeniu.multumesc

1 răspuns:
| kattyk a răspuns:

Hello. Pai de ce vrei neaparat cu tipsuri? Cu tipsuri inseamna ca practic ti se lipesc pe unghia ta niste unghii false, care se ajusteaza la lungimea pe care o vrei si apoi sunt ''decorate'' cu geluri-dupa cum vrei.De ce nu mergi mai bine pe o constructie din gel, mie mi se pare ca asa unghia sufera mai putin, si arata mai natural, iar rezistenta e cam aceeasi.Nu sunt din domeniu, am avut unghii false vreo 3 ani deci am cam invatat procesul.succes