| Nextone a întrebat:

Feteleor! este bun fondul de ten smooth mineral de la avon? Sau este mai bun acel fond de ten calmant(cu pompita)tot de la avon? Pe care mi-l recomandati de la avon(sa acopere bine).happy

4 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Fondul de ten calmant, acopera perfect si o pudra compacta e tot ce-ti trebuie!

| criisz a răspuns:

Eu am avut ceva probleme cu tenul si am incerct diferite fonduri de ten ( de la Avon pentru ca imi era mai la indemana). L-am avut si pe cel cu efect calmant, dar se strange, nu este persistent si mi se pare ca este cam subtire pentru a acoperi. Smooth mineral nu am avut. Insa, de cativa ani folosesc fondul de ten persistent. Este mai consistent, persista intr-adevar si mi se pare ca acopera cat de cat. Singurul lui "defect" este ca are un aspect de pudra ( dar mie imi place). Spor la ales!

| AlexiaB a răspuns:

Pe cel cu pompita.
Este foarte bun!
Eu pe acela il folosesc si imi acopera tot!
happy
Sper ca te-am ajutat!:*

| BaddGirrl a răspuns:

Crede-ma cel mai bun e fondul de ten smooth mireal.si eu il am desi sunt foarte multumita!love struck fundita?