| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

Fetelor, a facut vreuna dintre voi masaj anticelulitic? M-ar interesa daca se merita, daca se vad intr-adevar rezultate (aspectul pielii imbunatatit, fermitate) si daca dupa ce ati terminat sedintele pielea a revenit la aspectul anterior.

Răspuns Câştigător
| annaliana a răspuns:

Am primit odata o crema cadou(nu mai stiu cum se chema)si se vedeau cat de cat rezultatele, dar daca nu continui celulita apare din nou.Trebuie sa faci sport mult si astfel pielea capata fermitate si crema o poti folosi ca auxiliar.

1 răspuns:
| Luis2u4u a răspuns:

Da, masajele anticelulitice functioneaza, impreuna cu o crema corespunzatoare: http://www.reflexomatic.ro