| coralia_5862 a întrebat:

Fetelor am si eu o intrebare pentru voi big grin vreau sa imi fac niste suvite care se iau la prima spalare stie cine un spray ceva si cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| s3xy0girl20 a răspuns:

Pai cauti si u prin magazine si in supermarketuri ca la mine sunt in supermarketuri si depinde de calitate gasesti la 6 lei, 7 eli 10 lei nu stiu asa e la mine oricum mai mult de 20 de lei nu ajunge

2 răspunsuri:
| Lucaci a răspuns:

Pai sa te duci la magazi nul de machiaj si pe langa spray-uri sunt si de facut suvite

| KamyKaze666 a răspuns:

Stiu eu big grin
Si sunt baiat straight face
Pai costa in jur de 5 lei - 10 lei unde
smug
Sper sa te ajute