| BetyKittyArr a întrebat:

Buna all, as vrea sa va intreb cum se numeste un spray sau vopsea de par... albastra, deci eu sunt bruneta, daca vreti sa ma vedeti scrieti la facebook Bety Linda Sueno sau linkul http://www.facebook.com/BetyTheFashionista?ref=tn_tnmn
si cat costa un astfel de spray vopsea sau orice?
dar vreau sa fie obligatoriu albastru, si ce credeti mi-`ar sta bine, si sa imi fac suvite sau doar varfurile :) P. S sa fie ceva permanent nu sa se duca dupa prima spalare
fundita + vot :*

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Daaaa...am intrat pe profilul tau dar nu imi e permis! Ti-am trimis o cerere de prietenie! pa.