| baiii a întrebat:

Fetelor, care credeti ca este firma cea mai buna de cosmetice?

11 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Depinde, consider ca fiecare firma are produsele sale bune si produsele sale mai putin bune. De exemplu, mie-mi plac fondurile de ten de la Revlon, L'oreal, mascara de la Yves Rocher, farduri de pleoape de la Sleek, blush-urile de la Maybelline, etc.

| mona a răspuns:

L'oreal,nivea,maybelline,etc

| PsychologistT a răspuns:

Sunt mai multe, printre care MAC, Make-up Forever, TooFaced, Numeric Proof, Atelier Paris.

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Hei
Daca vrei ceva de calitate foarte scump:
L'Oreal Paris
Dac vrei ceva de calitate la preturi accesibile:
Avon, Oriflame

| Denisuca21 a răspuns:

MAc si L'oreal

| Avon053 a răspuns:

Buna,AVON este o buna firma de cosmetice si are si preturi accesibile.
Daca vrei poti sa te faci reprezentanta AVON si beneficiezi de pana la 40 % discount la comand + multe cadouri(produse). Daca te intereseaza sau vrei sa te inscrii te asteptam la nr de telefon 0735856209.In plus daca te inscri tu si mai inscrii si o persoana(colega, vecina, etc) primesti un cadou de 90 lei pe langa celelalte!
___________________________

O seara frumoasa!

| AlexutzuBaa a răspuns:

L'Oreal Paris...eu asa zic, toate prietenele mele folosesc aceste cosmetice

| BlackPill a răspuns:

MAC, eu una cred ca e cea mai buna fiindca stiu ca au prodose de calitate. Chiar daca sunt scumpe, mai bine dai mai multi bani si nu iti distruge fata decat sa iti iei chilipiruri care iti imbatranesc tenul sau iti cauzeaza cosuri sau mai stiu eu cewinking

| Trifi_Alexx_1995 a răspuns:

Va spun ce foloseste mama si chiar cred ca sunt bunewinking "Amway si Artristy"
chiar si selena gomez foloseste prima varianta. Funda? happy

| Elavila a răspuns:

Eu mizez pe Max Factor

| Tritzka a răspuns:

Pupawinking