| InnaBotezatu a întrebat:

Care credeti ca e cea mai buna firma la cosmetice pentru fata? Gerovital, Garnier, Avon sau Nivea? Si de ce credeti ca este cea mai buna? Dau funda

Răspuns Câştigător
| dianadiddy24 a răspuns:

Gerovital! Eu o folosesc de ceva timp si sunt foarte multumita, au produse mai naturale ca restul si nici nu sunt foarte scumpe happy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate au conservanți, parabeni, etc. chiar dacă nu apar pe etichetă.
Mergi pe ulei de migdale dulci/cocos/argan/măsline/etc.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

As zice ca nivea e cea mai buna firma de cosmetice dar le-am incercat pe toate si pot spune ca toate sunt bune in felul lor, fiecare firma are ceva anume care imi place

| trăncănici a răspuns:

Gerovital n-are rival.

| ElectronicSound a răspuns:

Stiu ca suna cam de babe dar incearca vichy, sau cam asa ceva. Buna ideea si cu produsele naturale.

| InnaBotezatu explică:

Multumesc pentru ajutor.

| Razvanboss01 a răspuns:

Avonn! normal dupa parerea meaa!

| nebunatik94 a răspuns:

Sunt bune atat garnier cat si nivea.Eu am incercat si o crema de la avon si a fost buna

| ABCDEFGH2806 a răspuns:

Avon este cea mai buna Pt ca e cea mai buna!