| biankaby a întrebat:

Fetelor care este parearea voastra despre tatuatul buzelor? o parere masculina ar fi si ea binevenita

8 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Http://www.121.ro/images/poze3/(a_id=5154)img1.jpg
Mie nu prea imi place cum se vad:-?

| NickiMinaj a răspuns:

Ingrozitoare... mai bine le maresti cu acid hialuronic.

| haiZI a răspuns:

Total neatragator.pa

| xGyAx a răspuns:

Doamne fereste! Te rog iop mult nu face asta crede-ma o sa faci o mare prostie si o sa-ti para rau daca iti tatuezi buzelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iachs... oribil...

| Rozella a răspuns:

Dupa mine e o prostie...

| mileyandbelinda a răspuns:

Este scarbos sa vezi ca o fata are desene pe buze. Daca esti o fata care este draguta un baiat se sperie de buzele tale si nu o sa te saruti cu nimeni pentru ca toti baietii o sa se sperie si o sa ramai singura toata viata.

| Bya_6081 a răspuns:

Poi eu zic ca nu sunt asa dragute...acum totusi e alegerea ta

Te pup:-x