| TheAlphaFemale a întrebat:

Fetelor, care sunteti din Galati, ...As vrea sa stiu daca exista aici, In Galati, vreun loc de unde pot achizitiona cosmetice de calitate, profesionale?

Răspuns Câştigător
| IRanOutOfNames a răspuns:

Este la modern la parter. Are produse Lancome, Illamasqua, Rimmel, etc.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EvanescenceOne a răspuns:

Eu nu sunt din Galati,dar daca vrei,poti sa-ti comanzi de pe net(produsele vin prin posta s-au prin curier), poti incerca mai multe firme(ex:Avon, Oriflame, Ladys)-Astea sunt mai accesibile, dar gasesti tu cate firme vrei pe net.