| AndreeaRullz a întrebat:

Fetelor, cate perechi de ochelari de soare aveti?laughing

13 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Am 2 perechi invechite, dar cand plec uit sa-i iau. laughing Si asa nu vad bine mai pun si ochelarii sa ma "incetoseze" de tot oh go on

| cornculapte a răspuns:

Nici una. Nu-mi sta bine cu nici un model de ochelari. Am o fata de o forma aiurea rau si na... mai bine nu port decat sa arat ca un clovn.

| dulcik a răspuns:

Am in jur de 8 perechi de ochelari de soare.Am de la diverse firme.Prefer sa mi cumpar mai scumpi si de firma decat sa imi iau din bazar deoarece sunt de calitate si nu se duc imediat ca ceilalti.

| Farcas a răspuns:

Una si bunabatting eyelashes

| Razvan a răspuns:

Am o pereche si nici pe aia nu o port.Nici macar nu stiu de ce am cumparat-ooh go on

| LoveMusic a răspuns:

Păi thinking Să vedem.

Am 2 perechi Meli-Melo, o pereche care nu e de calitate şi nu o port şi încă 2 ocazionale.

Deci. 4-5 big grin

| xibalba a răspuns:

Port deja unii de vedere, deci nu pot purta si de soare. Dar si daca nu as purta ochelari de obicei, nu cred ca as deveni fan ochelari de soare. E mai frumos sa vezi lumea in culorile ei naturale.

| kytty a răspuns:

Bunahappy

deocamdata 40laughing
tu?

| ade98hannah a răspuns:

Frumushika09 nu ai deloc dreptate

fetele care poarta ochelari de soare nu inseamna ca sunt fitoase
nu ca sunt sau ceva de genu
poate fetelor le sta bine cu ochelari si atat
alta problema?

app
un trilion de perechilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am doua perechi dar port doar una dintre elehee hee.

| frumushika09 a răspuns:

Eu nu am, caci nu sunt o fata fitoasa! Poate doar la mare mai cumpar, dar ii pierd ca nu-i port...

| e-avon.ro a răspuns:

Am in jur de 10 perechi, doar 2-3 le port frecvent