| melanya a întrebat:

Fetelor voi cate perechi de cercei aveti?

18 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Exagerat de multe...si multe alte accesorii! Nu-i bai, le las mostenire fiicei mele laughing Moda se intoarce mereu...

| FucktheSystem a răspuns:

N-am nici o pereche.
Am în ambele urechi cercei de buză, nu-s precehe ci-s diferiți, dar îmi plac așa, sunt mai originali.

| DidiChanx3 a răspuns:

Vreo 8-9 perechi dintre care port doar vreo 3-4 restul is de ocazii fundita puppy dog eyes

| DidiChanx3 a răspuns:

Vreo 8 perechi dintre care port doar vreo 3-4 restul is de ocazii fundita puppy dog eyes

| Miuriel a răspuns:

Am in jur de 20 de perechi...dar nu ii port pe toti.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna!

Cam vreo 20!
Am cercei tip bobite mai mari, cu model de trandafiri, playboy, si cu cateva modele aceia sunt cei care intra in urechi
Cei mai multi cercei mai lungi sunt in forme de inimioare sau ca un sirag.Cei mai multi cercei ii am cumparati de la Takko, Kenvelo si NewYork
Appbig grin exceptand cele 20 de perechi de cercei mai am inca 5 de aur si argint foarte draguti majoriataea peste 16 Karate

Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru IrinaIvashkov):

Aoleo, fato, mă omori. Primele zici că sunt jucării sexuale, iar tu zici că eşti o viitoare ''pitsi'' răsfăţată şi alintată. Bravo ţie că ai, dar nu suport numele tău, modelele alea penale şi să cumperi accesorii de firmă doar datorită numelui şi lăudăroşenia asta.

Şi ca să răspund la întrebare: am puţine perechi, dar bune, doar nu stau să le numar, tihihi.

| IrinaIvashkov a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii ce?
Nu cred ca ai mai mult de 10 ani si fata a intrebat cate perechi de cercei aveti, iar eu am raspuns, ce ti-am sp cv? te-as injura la greu dar macar am bunsimt sa n`o fac pe acest site

| anonim_4396 a răspuns (pentru IrinaIvashkov):

Am 14. Nu mai judeca oamenii după vârstă, e o aberaţie, nu mă cunoşti să ştii cât mă duce intelectul.
Eu am dreptul să îmi spun opinia când am eu chef, nu e necesar să îmi spui tu ceva, adică să îmi faci invitaţie. Răspunsul tău e uşor deplasat, ţi-am explicat de ce.

Înjură-mă, tuuu, să vezi ce păţeştiwinking. Încearcă doar. Deja tremur! Ah şi încă ceva, lasă dacă se poate limbajul de mess şi învaţă să scrii complet. Nu corect, ci complet.

| bigsy a răspuns:

Vreo 10.love struck

| AnimeChu a răspuns:

In jur de 20, dintre care ii prefer pe cei de aur si argint, restul pentru ocazii. Am noroc ca mama imi da toti cerceii ei, caci ea nu are gauri laughing. Eh, dar tu? ^_^

| OanaSimpluu a răspuns:

11 perechi ^^

| Lexiiii a răspuns:

Mai mult de 30. Mama mea e in Italia si merge imi trimite.Tu?batting eyelashes

| angel_2962 a răspuns:

11 de aur si argint si 2 de. tinichea tu cate ai?

| LoStEyEs a răspuns:

Vreo 5 sau 6 perechi. te pup kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyhappy... eu momentan nu mai port nici o pereche de cerceisad ca mie imi trebuie numai de aur si argint ca daca port dinaia simpli imi fac ranasad...

| BiiiABebellA a răspuns:

Doar 5, restul i-am pierdut

| PurpleDark a răspuns:

21,dintre care 4 sunt doar ai mei iar 17 ii impart cu sora meatongue