| Tmcn a întrebat:

Fetelor, ce culori preferaţi să purtaţi în păr? În afară de veşnicul blond sau brunet.
Fundă.

12 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Eu vreau sa ma fac luna viitoare exact cum e Irina florea de la X factorlaughing))00 vreau sa apar cu o schimbare la scoala
sunt in clasa a 8a

| NoNameJunior a răspuns:

Hello!
mie imi place si culoarea rosie deci cred ca o fata roscata e draguta.dar eu nu m-as face roscata pentru ca nu mi-ar sta bine!
daca imi fac suvite,as alege una dintre aceste culori:verde,albastru, negru, rosu sau roz.

| VanillaBear a răspuns:

Portocaliu si rosu!laughing
Prima data am fost portocalie. apoi rosie iar acum sunt rosie cu radacini foarte portocaliihappy
Nu situ de ce nu le plac roscatilor naturali parul lor.(fraieriilaughing )

xoxo Vanilla

P.Stonguelanuiesc sa ma fac blonda vara asta dar un blond frumos cu varfuri undeva intre blond si roscat big grin

| elena4ever a răspuns:

Mie imi place ciocolatiul...cu suvite de saten deschis big grin

| vreau1alint a răspuns:

Albastru si violet (suvite).

| loveuandyouknow a răspuns:

Mie sincer imi place cum arata un saten natural cu suvite mov sau verzi. sau roscat spre saten. ador si brunetul da' culoarea aia de strugure negru. sper ca te-am ajuat. :*

| Deny1333 a răspuns:

Şaten, roşcat, brunet -culori obişnuite ale părului care-mi plac.
Albastru, verde, mov, alb - mi-aş face şuviţe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer as vrea sa ma fac un roscat. sincer o noanta naturala inspre blond sau roscat inchis a da, si mi-ar place sa fiu blonda, dar o nuanta naturala sau cum are Diana Dumitrescu.

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Paii satenhappybig grin sau. roscatthinking saten cu suviteethinking ruozlove struck sau albastre roscat cu suvite.mov albastre

| math a răspuns:

Pai,eu sunt roscata big grin Dar mi-ar placea sa am si niste suvite albastre blushing

| Letitia25 a răspuns:

Eu una nu ma vopsesc. Am parul saten inchis si imi place asa cum e el! Sunt impotriva vopsitului deoarece arde parul si il distrude! La fel si cu machiajul: rimel luciu si sunt gata! Imi place simplitatea. Machiatul de la o varsta frageda nu este ceva in tocmai sanatos! Pe la 20-23 de ani se vor vedea ridurile destul de urat! Acum sper sa nu crezi ca sunt vreo tocilara dar pur si simplu nu imi plac aceste doua lucruri! Parerea mea. Gusturile nu se discuta!laughing