| anonim_4396 a întrebat:

Exista vopsele de par de alte culori in afara de brunet, roscat, blond, brunet. Ma refer ca culori gen albastru, mov, roz, verde?

5 răspunsuri:
| natashacrown a răspuns:

Normal. exista toate culorile.cate vrei. numai trebuie sa stii unde sa cauti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prieten, prieten...cum sa nu existe? eu am vazut pe strada un baiat ca frizura PUNCK si vopsit ALBASTRU!

| Dana_3619 a răspuns:

Da, exista. Adica, eu mi-am luat asta vara nuantator roz spre mov si arata super-tarebig grin. Dar depinde si de culoarea parului taubig grin. Si albastru nu stiu daca exista, am cautat si eu foarte mult, dar te poti decolora si poti incerca cu albastru de metilbig grin

| antipatica a răspuns:

Salut! Bineinteles ca estewinking de care vrei tu happy:*:*:*

| drammaqueen a răspuns:

Poti sa incerci cu nuantator mai ales daca culoarea parului tau e mai deschisa e super happy