| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a întrebat:

Fetelor, ce fond de ten folositi? caut si eu ceva de calitate, care sa acopere, sa nu lase pielea stralucitoare si sa dureze...ce mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand mirecle teint de l lancome, e absolut minunat si iti spun merita fiecare banut.

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Rimmel wake me up

| Addadela a răspuns:

Eu am Fond De Ten 24h de la maybelline new york si acopera foarte bine.

| Kasia a răspuns:

Iti recoman Vichy Dermablend-noua mea descoperire.Il iubesc-acopera foooooarte bine petele de la cosuri si toate imperfectiunile.-85 lei.
Inca un fond de ten bun este Revlon Colorstay care e foarte rezistent la transfer si are o acoperire medie.-80 lei.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matte control foundation anti-shine complex-de la Oriflame.

| MaRRyAuTsA a răspuns:

Fondul de ten Mary Kay, este foarte bun, iti acopera toate defectele fetei si iti protejeaza fata.

| yOUrAnGeL23 a răspuns:

Ceva de la Max factorbig grin Have a nice day!happy

| oanaony a răspuns:

Pai de la firme din acestea ca Avon sau ceva de genu...happy