| DanaQ a întrebat:

Fetelor, ce pudra folositi in prezent? As vrea sa-mi iau o pudra si nu ma mai hotarasc... happy Merci.

4 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

E greu de dat un sfat referitor la pudră (ca şi la fondul de ten), pentru că fiecare piele e-n felul ei, fiecare om vrea un anumit rezultat... Pe timpul verii e mai bine să laşi tenul relativ aerisit, dar pentru seară, poţi opta pentru o pudră bronzantă (eu folosesc "Bronze attraction" de la Deborah, varianta nouă). Ca pudra fixantă, folosesc ceva de la Kryolan, dar e cu totul specială şi nu cred că ai nevoie de aşa ceva. Succes în "depistarea" pudrei ideale pentru tine happy

| Bursache a răspuns:

Iti recomand p pudra minerala, naturala, pe baza de aloe vera, obtinuta din alge marine http://forever-aloe-vera.eu/produs/673

| maya_1118 a răspuns:

Depinde de ce ten ai, daca ai ten uscat nu folosi pudra doar blush in obraji, iar daca ai ten gras sunt la avon bune

| Cosmin_6356 a răspuns:

Pudra bolfo laughing)))))