| Anonim5566 a întrebat:

Fetelor, cum pot scapa de cosuri? Prima menstruatie acum 2 saptamani, iar de vreo luna imi tot apar. Ajutor!

5 răspunsuri:
| VitalyDeMarco a răspuns:

Cumpara-ti de la Oriflame solutie purificatoare PURE NATURE.

| ORDKEO a răspuns:

Spala-te cu sapun Protex pe fata dimineata,la pranz si seara, sau macar dimineata si seara, e o crema la farmacie care se numeste CLEARASIL daily clear, cu care te vei da dupa ce te speli, eu o folosesc si e ff buna. sper ca te-am ajutat.pa

| xBrokenArrow a răspuns:

Bună. Eu folosesc Garnier Pure Active sau Clean & ClearBlackhead Clearing Daily Scrub. Pa, pa. happy

| BelehuzCorneliaAlexandra a răspuns:

Depinde de fiecare fata si tenul ei..eu am folosit diferite creme, pastile, am fost la dermatolog..am cumparat argila albastra de raciu ca se spune ca face minuni insa parca nimic nu ma ajuta..am ajuns sa cred ca trebuie sa le las asa sa treaca de la sine..incearca masca cu argila pentru ca am auzit la multe persoane ca face minuni

| iontuzaxanda a răspuns:

Cumpara o crema speciala pentru cosuri sau pune pe un tampon de vata niste otet de mere sau de care ai si pune pe cosuri de fiercare data cand poti sau zeama de lamaie. Daca vrei poti sa pui si gheata. Succes happy