| Ирина19 a întrebat:

Fetelor, de obicei cu ce solutie va demachiati? Eu folosesc servetele umede, dar as vrea sa stiu si alte lotiuni, nu ma dau cu creme demachiante pentru ca nu prea am incredere in astea si mai ales mai sunt si alergica si mi. e frica sa le folosesc.(de obicei ma machiez cu rimel si fard de ochi)

Va multumesc!

6 răspunsuri:
| Mmarryy a răspuns:

Inainte ma demachiam cu apa termala insa acum folosesc Gel de curatare cu ceai alb de la Avon. E foarte bun si curata foarte bine. Dupa care folosesc o crema. happy

| aniiledha a răspuns:

Eu ma demachiez cu o solutie de la l´oreal...nu este nici crema nici servetele...este un liquid albastruhappy

| ellaella a răspuns:

Eu foloseam demachiantul de la Garnier, insa acum mi-am luat un demachiant Olay. E perfect, lasa tenul foarte foarte curat si pielea extrem de fina si nu o usuca.

| aliyna a răspuns:

Buna, eu folosesc lapte demachiant Bioten, de la elmiplant, apoi hidratez fata cu crema din aceeasi gama.

Răspuns utilizator avertizat
| Deyuutss a răspuns:

Eu ma demachez cu orice crema.Nu d.alea demachiante.Cu crema de fata.si dupa cu servetel umed.