| toporishka a întrebat:

Fetelor, de unde va luati lenjerie intima de calitate? Dar costume de baie? Eu imi luam de la jolidon, insa in ultimii ani parca s-au prostit si ei. Aveau produse bune si frumoase, acum parca nu.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Penti pentru lenjerie.
Și de la new yorker îs ok, am un sutien de vreo 3-4 ani de la ei și tot arată încă foarte ok și am dat undeva la 20-3o de lei

| alina2k18 a răspuns:

Imi plac costumele de baie si lenjeria de la New Yorker, printuri sexoasewinking si materiale bune.
Costume de baie am si de la Reserved.
Lenjerie cumpar si pe fashiondays, dar atentie la marimile brandurilor ca lenjeria nu se poate returna.
Vezi ca sunt reduceri mari la costume de baie si online pe fashiondays si prin malluri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îţi permite bugetul, încearcă de la brand-uri mai populare, gen Calvin Klein sau Victoria's Secrets.