| melanya a întrebat:

Fetelor, la ce varsta v-ati facut gauri in urechi?

12 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

La trei luni, dar mi s-au astupat si mi-a facut din nou la 4 ani, api iar s-au astupat si mi-a facut la 10.

| anaisu a răspuns:

Pai la nastere iar pe a treia la 11 anihappy

| Anduciu a răspuns:

Doua cand eram micuta, cele pe care le au aproape toate fetele, alte doua la 13 ani si una la 14.In total, am trei in stanga si doua in dreapta.

| Gufiii a răspuns:

12 anipeace sign

| PredatoR a răspuns:

Sora mea are gauri in urechi de la botez... in general fetelor de cand sunt mici li se dau gauri in urechi, bineinteles sunt si exceptiitongue

| Monicaツ a răspuns:

Pai la ambele urechi mi-am facut cand eram fff mica si inca doua la urechea stanga pe la 17 anibig grin

| Ssya a răspuns:

La ambele urechi la 4 ani, iar la 13 ani inca 2 in urechea stangawinking

| XxCarmenXx a răspuns:

Au mi-am facut de la 5 luni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nastere primele doua iar in rest pe la 12 ani.
Sa ti le enumarbatting eyelashes.
Doua cu mami, si tremuram urat de tot :d [ astea doua in dreapta ]
Doua cu bff meu, una sus in dreapta [ care am scos-o pentru ca durea crying ] si cealalta in stanga.
Doua inaintea intalniri cu un fost iubit, una era a 4 a gaura din dreapta si cealalta era mai sus. Dupa doua saptamani am scos cerceii pentru ca durea prea tare, dupa astuparea gaurii mi-am facut eu inca una in dreapta.
In ora de tehno parca mi-am mai facut inca una in stanga, ca sa ii arat la un specimen ca nu imi e frica si ca cea din dr e facuta de mine.
Si intr'o zi mi-am facut inca o gaura in stanga.
Dar in prezent am vreo 4 sau 5 gauri, nici eu nu mai stiu laughing, nu am mai purtat cercei de mult si incerc sa revin la " normal ".

Cand merg prin scoala si o vad pe o tipa de la a 7 a imi amintesc de cum eram eu laughing [ are o groaza de gauri si mai are si lanturi prin ureche...uff laughing].

| Micutza_2327 a răspuns:

De obicei, se fac la copii mici, nu la adolescenti.

| Mădăă_5152 a răspuns:

Primele doua le am de la un an am inca una in urechea stanga la 12 si inca una in aceeasi ureche la 13...

| anonima_1393 a răspuns:

Pai mi-a facut mamaia 2 gauri cu acum cand aveam vreo 2 saptamani ( stiu de la mama ) cand am implinit 11 ani inca 2 in aceeas ureche si inainte sa implinesc 12 ani mi-am mai facut o gaura eu singura cu acum in total am 5 gauri intr-o ureche si inca 1 in cealalta