| Emmaev17 a întrebat:

Si-a facut cineva gauri un urechi acasa? A durut rau? De ce am nevoie?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste bani pentru o operatie, in caz ca te infectezi, n-ar strica. thinking

| Victoria18 a răspuns:

Cum naiba sa vrei sa iti faci acasa... Vrei sa te infectezi. Tu nu ai instrumente sterilizate. Ăia de la salon stiu cum sa le sterilizeze, plus ca iti pot face si o anestezie locala, astfel incat durerile sa fie cat de cat mai mici. Daca tii la viata ta, nu te apuca. Ăia au cursuri sau facultate, etc. Stiu cum sa procedeze.

| Mihai56t a răspuns:

Daca vrei sa iti faci, fa ti la un salon.
Pentru ca cei de acolo vor avea o igiena adecvata.