| gheorghitadepedeal a întrebat:

Fetelor, stiti cumva cum se numeste impletitura asta? http://www.girlsite.ro/wp-content/uploads/2011/03/314.jp g sau unde pot gasi cum se face? funda...

2 răspunsuri:
| MinniePearl a răspuns:

Incearca pe youtube "Lauren Conrad braid" cred ca o sa gasesti, sincer nu e foarte greu de facut! eu pot sa o fac singura!

| LaLaLove07 a răspuns:

E cam greau sa faci tu singura sincer iti trebuie placa ...mai multe ustensile si produse pentru par sa ti reziste! Du te la coafor!:X