| R100 a întrebat:

Fetelor nu stiti cumva unde as putea sa-mi comand online genurile astea de produse? Chiar daca nu sunt la fel, sa fie in aceiasi combinatie? Pentru ca sigur nu am sanse sa gasesc prin magazine eu sunt din Timisoara. http://www.corsete-online.ro/......b73c27.jpg

6 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

In mall-urile dinTimisoara nu gasesti?
Ar fi cam imposibil.
du-te la Lotus Oradea happy

| R100 explică (pentru Amelya02):

Nu chiar nu sunt, maine am sa merg langa Mall Galeria 1 cica se pot face pantofi pe comanda iar o prietena mamei mele si-a facut acolo acum 2 saptamani si a fost uimita ca a dat doar 3 milioane pe 2 perechi din piele + facuti cum isi dorea. Si am spus sa incerc si eu, poate am noroc. Iar la rochie m-am gandit sa o fac la doamna la care tot imi fac eu rochiile... sper sa gasesc si dantela si tot. Dar nu stiu daca sa imi fac asa rochia pentru ca nunta e in Iunie fix la inceput si e pe o terasa fix langa lac, m-ar tenta sa imi fac altcumva dar nu stiu ce altceva. Si pana gasesc iarasi ideei vine nunta laughing eu sunt mai inchisa la culoare si parul natural saten deschis eu zic ca merge rozul asta prafuit si cu make-up profesionist macar la nunta unei vedete, merge laughing Iarasi am scris un roman

| R100 explică (pentru R100):

A mamei *

| Amelya02 a răspuns (pentru R100):

Wow, parintii tai nu se zgarcesc deloc.
Esti norocoasa.
cati ani ai?

| R100 explică (pentru Amelya02):

16, 17 in Septembrie

| R100 explică:

?!