| dianna92 a întrebat:

Fetelor, unde pot gasi o cutie in care imi pot tine absorbantele? E aiurea sa trebuiasca sa le ascund in mana de fiecare data cand le scot din geanta. Nu e vorba de rusine dar nu e nici placut sa stie toata lumea ce urmeaza sa fac la baie. Am vazut ca erau prin comert mai demult niste cutiute ce veneau cu pachetele de absorbante libresse dar acum nu se mai gasesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un penar [mai mare] si fara locuri "fixe " pentru carioci.Acolo imi pun eu absorbantele si parca e " o trusa de machiaj". Nimeni nu stie ce urmeaza sa fac la baie.
Cam asa arata penarul [doar ca are desenat pe el niste machiaje]:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Success.Nu trebuie sa iti fie rusine.In cel mai rau caz, roaga-ti prietena sa te acopere pana scoti absorbantele din geanta si le bagi in buzunar.;)

2 răspunsuri:
| rudfy a răspuns:

Pai la unele pachete promotionale de la Always sau Libresse au o cutiuta speciala.trebuie sa cauti prin supermarket laughing...prin rafturi si trebuie sa gasesti. sunt micute si dragute nici nu si-ar dea cineva seama(decat daca au si ei) ca acolo se tin asa ceva. succes! fundita? smug

| marco548 a răspuns:

Daca accesezi www.edera.ro,folosesti codul 4003878, te inregistrezi gratuit si iti comanzi singura absorbante ambalate fiecare separat si in plus ai in pachet si un tester gratuit pentru verificarea sanatatii genitale