| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,v-ati imbraca cu geaca asta? Sau vi se pare un pic cam lucioasa? Nu stiu exact din ce material e, cred ca e fas...
http://schneideroutlet.ro/......1586-1.jpg

Răspuns Câştigător
| Ankiiiiiii a răspuns:

Nu este prea draguta. Mi se pare prea ciudata...adica,albastra cu dungi [ bleah :p ]. Dar daca tie iti place poti sa o porti linistita, insa nu uita de reguli [ale modei]. Aceasta geaca o poti imbraca doar la o tinuta sport, in nici un caz la tocuri sau altceva din gama asta. Bafta! happy Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

E sport..nu e stilul meu din pacatesad

| LeeInNa a răspuns:

Da.happy happyCred ca e foarte frumoasa!