| evelynne a întrebat:

Fetelor, v'ati pune silicoane? De ce?

9 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Intrebarea asta e legata de discutia de la Happy Hour?laughing
ma rog. nu, nu mi-as punehee hee

| evelynne explică:

Dalaughing am vazut'o pe Simonikalaughing lu' Maharu la pro tv...happy abia stie sa lege 2 cuv

| mnia a răspuns:

Nu mi-as pune silicoane, dar in schimd daca as fi nemultumita de masura sanilor mei as folosi un sutien cu pernite cu silicon. nu trebuie sa ajungi la cutit pentru asa ceva!

| AngelOnEarth a răspuns:

Mi-as pune, dar nu pentru ca nu sunt multumita de marimea sanilor mei, ci pentru ca nu imi place forma lor si nu pot purta nimic fara sutien.

| Ирина19 a răspuns:

Daca as avea bani mias pune, pentru ca sunt prea mici si as vrea sa fie macar un pic mai mari, ca sa pot umbla vara si fara sutieni si sa pot orice tinuta

| Alexa_2878 a răspuns:

Nu mi-as pune!
Consider ca natura a fost darnica big grin

| bebitssa a răspuns:

Nu.
1. Pentru ca nu am nevoie.
2. O sa apara diferite reactii mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu mi-as pune, deoarece prefer naturaletea pana in cel mai mic detaliu.In opinia mea o femeie care arata bine in mod natural(fara operatii estetice si fara machiaj)este o femeie cu adevarat frumoasa.

| Looran a răspuns:

Pe mine ma fac sa ma simt mai sigura pe mine...nu ca asi fi avut nevoie dar ma simt mai in largul meu :p